Kdo jsem a co umím

Co umím, v čem jsem dobrý?

WORKSHOPY “SEBEKOUČOVÁNÍ VE TŘECH KROCÍCH” Jak řešit problémy, jak se učit nové věci, jak se více radovat! Tři půldenní workshopy, ve kterých Vás naučím základům sebekoučování, dle metodiky GROW Johna Whitmora a Inner Game Timothy Gallweye. V případě zájmu se zapište na první tři moduly Večerní školy koučinku.


KURZY INNER GAME V ČR Víme, že je to v hlavě. Ale co s tím? Originální a velmi efektivní metodika pro zvyšování výkonnosti jednotlivců, týmů i firem. Pro život i práci. Více informací v AJ zde: www.theinnergameschool.com.


INDIVIDUÁLNÍ A TÝMOVÝ KOUČINK Jsem žákem Johna Whitmora a Timothy Gallweye. Koučinku se věnuji od roku 1995 a mám více než 2000 hodin praxe. Moje specializace je Inner Game Coach a Facilitator. Více o tom jak koučuji najdete ZDE.


HIGH PERFORMANCE TEAMS Pokud máte zájem o zvýšení efektivity spolupráce Vašeho týmu, vím jak na to! V případě zájmu o více informací hledejte ZDE. Jsem také autorem metodiky CQ-Collaboration Quotient viz: www.cqcentrum.cz.


BALANCED COMPANIES Klíčovou podmínkou vysoké výkonnosti jednotlivce, týmu i firmy je vyvážené zdraví dle bio-psycho-sociálního modelu. Unikátní kombinace sebekoučování a spolupráce s týmem expertů. Více informaci ZDE.


VZDĚLÁNÍ V KOUČINKU Naučím Vás koučovat dle modelu GROW Johna Whitmora a Inner Game Timothy Gallweye. Nabízím kurzy pro externí i interní kouče a také pro sportovní trenéry, učitele a rodiče. Více informací buď Večerní škola koučinku, nebo Chytrý kouč 1.


HR PORADENSTVÍ Díky praxi v pozici personálního manažera, dlouholetým působením v poradenství a zkušenostem z auditů HR standardu Investors in People nabízím konzultace malým a středním firmám.


SOLE BY COEDU Jsem metodikem pro implementaci alternativní formy výuky dle Sugaty Mitry SOLE. Pokud máte ve škole chuť dělat to jinak, dejte vědět! www.coedu.cz


Můj pracovní život

Jsem původním vzděláním technik, strojař. Po promoci jsem krátce pobyl u rýsovacího prkna, ale rychle zjistil, že potřebuji být mezi lidmi.

Odešel jsem do obchodní firmy a tam se přes pozice obchodní zástupce, manažer prodeje a manažer pro klíčové zákazníky, vypracoval na pozici personální manažer se zodpovědností za rozvoj. A nadchnul se pro koučink. Dnes je to už více, než dvacet let:-).

Mezitím jsem vedl dvě poradenské a vzdělávací firmy a věnoval se spoustě projektů pro firemní zákazníky, ale také mimo ni. Napřiklad ve sportu, nebo ve školství či neziskové sféře. Rozvoj a koučink už mi asi zůstane jako celoživotní láska.

Můj podrobný profil kouče naleznete v sekci “můj profil“.

Jaký jsem člověk?

Věřím, že dokáži vyvažovat racionální pohled na věc, orientaci na výsledky a výkonnost s empatií a intuicí. Z pohledu týmových rolí dle Dr.M.Belbina mám silné role: vyhledávač zdrojů, inovátor a koordinátor. Jako původním vzděláním technik mám rád systém, účelnost a smysl, takže občas trochu suchar :-).

Jsem ženatý, mám tři syny a žiji v Brně. Jsem blázen do lehkých a bezmotorových letadel a létání, rád hraju rekreačně golf a jezdím na motorce (chopperu).