Večerní škola koučinku ONLINE jaro 2021

15Bře2021
31Kvě2021

Tento program je určen každému, kdo má zájem naučit se využívat základní principy a nástroje koučinku pro sebe, ve své práci i v životě, s jednotlivci i týmy a zároveň má málo času i peněz. Akreditováno MŠMT DVPP, lze hradit z šablon.

Od 19:00 do 21:30

V ONLINE

1.200,- Kč včetně DPH 21% za jeden modul.

Záměrem programu je poskytnout základní přehled v oboru tak, aby se absolventi mohli dále samostatně rozvíjet, případně pokračovat v nadstavbových programech, nebo směřovat ke studiu v akreditovaném programu dle standardů ICF (Mezinárodní federace koučů). První tři moduly jsou věnovány základům koučinku se zaměřením na sebekoučování. Další tři moduly se věnují práci s klientem. Dva nadstavbové moduly jsou věnovány koučovacím nástrojům, základům týmového koučinku, koučovacímu přístupu a shrnutí know-how a sdílení zkušeností a poradenství.

Program je od 24. 9. 2020 akreditován MŠMT ČR v systému DVPP.

Koncepce programu staví na kombinaci společného online setkávání s individuální přípravou a praxí mezi jednotlivými moduly. Program je rozložen do osmi večerních online setkání (19:00 – 21:30) s rozestupy cca 1 - 2 týdny, v celkovém rozsahu 24 hodin. Jednotlivé moduly na sebe navazují, takže je nelze přeskakovat. Každý účastník má možnost zopakovat si kterýkoli modul v dalším běhu zdarma (omezeno aktuální kapacitou skupiny). Rovněž si takto může nahradit zameškaný modul.

Obsah jednotlivých modulů:

Sebekoučování

  1. Kde se vzal koučink, co umí, co neumí a jak funguje, tři základní oblasti využití.
  2. Základy sebekoučování s využitím principů Inner Game, dle Timothy Gallweye.
  3. Snadnější řešení problémů, plánování projektů a rozhodování s využitím koučovacích otázek v modelu GROW, dle Johna Whitmora.

Práce s klientem

  1. Koučink jako proces, vedení koučovacího rozhovoru – stanovování cílů (G).
  2. Zpětná vazba v koučinku, vedení koučovacího rozhovoru – popis výchozí situace (R).
  3. Navazování vztahu (Rapport), vedení koučovacího rozhovoru – tvorba možností a akční plánování (O, W), hodnocení sezení.

Nadstavba

  1. Koučovací nástroje, základy týmového koučinku,  Potential Scan a Team Compass, online nástroje pro podporu individuálního a týmového koučování.
  2. Koučovací přístup, shrnutí programu, rozbor zkušeností účastníků, náměty k dalšímu rozvoji, závěrečná zkouška.

Cena: 1.200,- Kč/os včetně DPH 21% za jeden modul. Při platbě celého programu naráz, je celková cena snížena o 10%. V ceně je kniha KOUČOVÁNÍ od Johna Whitmora. Pokud si nejste jisti jestli je tento program pro Vás, zaregistrujte se na variantu "Zkusím nezávazně první modul". Celý kurz zaplatíte až případě, že se rozhodnete pokračovat ve studiu. I v tomto případě se slevou 10%. Ve výjimečných případech se můžeme domluvit na dvou platbách. V tom případě je to bez slevy.

Termíny: 15.3., 22.3., 29.3., 6.4., 19.4., 3.5., 17.5., 31.5.2021

Pro zájemce o dosažení mezinárodní certifikace možnost pokračování v ICF a MŠMT akreditované škole pro kouče, Koučink Centru, kde jim bude toto studium uznáno jako absolvování prvního třídenního modulu výcviku Akreditovaný profesionální kouč.

Hodnocení účastníků Večerní školy koučinku:

Registrace na akci

Vložte prosím Vaše údaje

Zadejte počet míst

Zkusím nezávazně první modul Kč 0 za osobu:
Zaplatím předem celý kurz včetně DPH 21% Kč 8640 za osobu:

Celkem:0.00

Ochrana proti spam robotům, napište prosím výsledek 6 - 5 =

Na základě Vaší registrace Vám vystavíme fakturu splatnou k termínu zahájení kurzu, respektive druhého modulu, pokud jste volili první modul nezávazně.

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...