Co je to koučink?

10Čvn2019

Přednáška pro širokou veřejnost se zájmem o osobní rozvoj v BRNĚ. Každý účastník obdrží nejnovější vydání knihy Koučování od Johna Whitmora.

Od 16:00 do 18:30

V Brno

COWO Brno, Moravské náměstí 4, Brno

480,- Kč včetně DPH 21%

  • Zajímáte se o osobní rozvoj a stále nemáte jasno v tom co je koučink a k čemu by Vám mohl být užitečný?
  • Máte chuť se zlepšovat, nebo pomáháte jiným?
  • Pracujete s dětmi, či dospělými a hledáte další inspiraci?
  • Aktivně sportujete, nebo trénujete a hledáte nové cesty ke zvyšování výkonnosti?
  • Uvažujete o kurzu koučování, ale nejse si jisti?

Na tyto i další otázky se pokusím odpovědět v rámci mé přednášky. Po oficiálním ukončení budu k dispozici další hodinu a rád zodpovím otázky, na které nevyšel čas, nebo které Vás napadly dodatečně.

Jsem žákem zakladatele moderního koučinku, autora “učebnice”, ze které vycházejí všechny světové školy zajišťující výcvik koučů, Johna Whitmora. Koučování se věnuji od roku 1995 a kromě vlastní praxe se zaměřuji na vzdělávání koučů a propagaci principů koučinku. 

Na počest Johna Whitmora a vydání dalšího, již 4. dotisku jeho knihy Koučování, jsem se dohodl s nakladatelstvím Albatros na možnosti podpory propagace jeho knihy, díky které mohu zahrnout účastníkům mých přednášek tuto knihu do ceny vstupného. Každý účastník, který bude registrován a bude mít uhrazeno vstupné nejpozději týden před konáním přednášky, obdrží jeden výtisk v hodnotě 297,- Kč v ceně vstupenky.

Registrace na akci

Vložte prosím Vaše údaje

Do políčka adresa napište prosím adresu, kterou chcete mít na faktuře. V případě, že chcete fakturu na firmu, napište tam prosím všechny požadované fakturační údaje.

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...