Večerní škola koučinku

Večerní škola koučinku je míněna jako prostor k vybudování pevných základů v oboru, který je stále nedoceněn a bohužel často nepochopen, nebo dokonce díky nesprávnému využití (možná spíše zneužití) až zatracován.

Jsem hrdý na to, že jsem žákem zakladatelů moderního koučinku, Timothy Gallweye a Johna Whitmora. Jejich know-how využívám ve všech svých programech i v praxi kouče a opakovaně se mi potvrzuje, že tyto geniálně jednoduché základy, pokud jsou správně používány, perfektně fungují.

Koučování se věnuji téměř čtvrtstoletí a když jsem si říkal co by mne bavilo dělat další čtvrtstoletí a v čem jsem zároveň dobrý (alespoň stovky účastníků mých programů to říkají :-)), tak jsem si uvědomil, že mne opravdu baví provázet zájemce o koučink těmito základy. Zároveň stále považuji za své poslání šíření myšlenek koučinku a zpřístupnění tohoto know-how mnohem širší skupině uživatelů, než je tomu dnes.

Takže jsem se rozhodl připravit program pro všechny, kteří musí přes den pracovat, případně mají jiné povinnosti (např. rodičovské) a na osobní rozvoj jim zbývá málo času i peněz.

Účastníkům nabídnu metodiku, kterou s úspěchem využijí pro svůj vlastní rozvoj a pro učení se novým dovednostem a kterou budou moci nekomerčně využívat pro základní pomoc druhým.

Účastníci, kteří poctivě absolvují celý cyklus, včetně domácí přípravy a procvičování, budou velmi kvalitně připraveni k pokračování v jakémkoli akreditovaném koučovacím výcviku. ICF a MŠMT akreditovaná škola pro kouče, Koučink Centrum, uznává tento program jako absolvování prvního třídenního modulu výcviku Akreditovaný profesionální kouč.

Zatím probíhají kurzy v Brně a Ostravě, viz “Akce” pro rok 2020 se chystám vypsat kurz i v Praze, ale pokud bude dostatečný počet zájemců (minimálně 10) i v jiném městě, jsem připraven:-). Viz hlasování níže na stránce.

Pokud hledáte nápad na dárek, napište mi a vytvořím Vám Dárkový poukaz na míru, který můžete dostat v .pdf podobě, nebo vytištěný (je třeba počítat se zdržením na poště). Můžete svým blízkým zaplatit účast na libovolném počtu modulů, nebo celý kurz.

Příklad poukazu:

VSKletak

Leták programu ke stažení zde.

V jakém městě preferuji Večerní školu koučinku:

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Děkuji za Vaše hlasování! V případě, že Vaše volba bude vybrána alespoň 5x, vypíšu termíny a oznámím místo konání.

Pokud  jste si nevybrali, nebo máte zájem o Večerní školu koučinku pro uzavřenou skupinu (například v rámci jedné organizace), kontaktujte mne prosím přímo mailem nebo telefonicky.

Aktuality naleznete také na Fb ZDE