Večerní škola koučinku

Večerní škola koučinku je míněna jako prostor k vybudování pevných základů v oboru, který je stále nedoceněn a bohužel často nepochopen, nebo dokonce díky nesprávnému využití (možná spíše zneužití) až zatracován.

Jsem hrdý na to, že jsem žákem zakladatelů moderního koučinku, Timothy Gallweye a Johna Whitmora. Jejich know-how využívám ve všech svých programech i v praxi kouče a opakovaně se mi potvrzuje, že tyto geniálně jednoduché základy, pokud jsou správně používány, perfektně fungují.

Koučování se věnuji téměř čtvrtstoletí a když jsem si říkal co by mne bavilo dělat další čtvrtstoletí a v čem jsem zároveň dobrý (alespoň stovky účastníků mých programů to říkají :-)), tak jsem si uvědomil, že mne opravdu baví provázet zájemce o koučink těmito základy. Zároveň stále považuji za své poslání šíření myšlenek koučinku a zpřístupnění tohoto know-how mnohem širší skupině uživatelů, než je tomu dnes.

Takže jsem se rozhodl připravit program pro všechny, kteří musí přes den pracovat, případně mají jiné povinnosti (např. rodičovské) a na osobní rozvoj jim zbývá málo času i peněz.

Účastníkům nabízím metodiku, kterou s úspěchem využijí pro svůj vlastní rozvoj a pro učení se novým dovednostem a kterou mohou nekomerčně využívat pro základní pomoc druhým.

Účastníci, kteří poctivě absolvují celý cyklus, včetně domácí přípravy a procvičování, budou velmi kvalitně připraveni k pokračování v jakémkoli akreditovaném koučovacím výcviku. ICF a MŠMT akreditovaná škola pro kouče, Koučink Centrum, uznává tento program jako absolvování prvního třídenního modulu výcviku Akreditovaný profesionální kouč.

Zatím probíhaly kurzy v Brně a Ostravě, aktuálně jsme uzavřeli první běh kurzu Večerní škola koučinku ONLINE, viz“Akce”

Situace kolem COVIDu urychlila vytvoření varianty ONLINE. První skupina studentů již úspěšně absolvovala osm setkání ve virtuální učebně ZOOM a naše společné zkušenosti mne nadchly. ONLINE varianta je velmi efektivní, šetří čas, peníze i životní prostředí a z hlediska učení poskytuje vyšší komfort, než osobní setkávání. Navíc se takto mohou setkat účastníci z celé ČR. Plánuji vypsat ještě jeden běh ONLINE na léto a do budoucna nabízet tuto variantu pravidelně. Pokud máte zájem, dejte mi prosím vědět pomocí ankety níže a zanecháním emailu. Nebo mi přímo napište, viz kontakt.

Mám zájem zúčastnit se kurzu Večerní škola koučinku ONLINE a preferuji start v měsíci:

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Děkuji za Vaše hlasování! Jakmile bude skupinka alespoň 6 zájemců, vypíšu termíny (s měsíčním předstihem) a dám Vám vědět e-mailem. Počet zájemců uvidíte, když kliknete na “zobrazit výsledky”. Pokud chcete být informováni o vypsaných termínech e-mailem, zanechte jej prosím níže.

Pokud hledáte nápad na dárek, napište mi a vytvořím Vám Dárkový poukaz na míru, který můžete dostat v .pdf podobě, nebo vytištěný (je třeba počítat se zdržením na poště). Můžete svým blízkým zaplatit účast na libovolném počtu modulů, nebo celý kurz.

Příklad poukazu:

VSKLETAK0720

Leták programu ke stažení zde.

Pokud  jste si nevybrali, nebo máte zájem o Večerní školu koučinku pro uzavřenou skupinu (například v rámci jedné organizace), kontaktujte mne prosím přímo mailem nebo telefonicky.

Aktuality naleznete také na Fb ZDE