Potential Scan

Pokud se chceme zlepšovat, potřebujeme vědět odkud vycházíme a průběžně sledovat jak se nám daří. K tomu slouží nástroj Potential Scan.

Vycházíme z know-how zakladatele koučinku Timothy Gallweye a jeho Inner Game metodologie.

Klíč k maximálnímu využití potenciálu proto vidíme ve vyváženém přístupu ke třem klíčovým oblastem výkonnosti jednotlivce, týmu, či organizace.

Tyto tři oblasti jsou 1. VÝSLEDKY, 2. ROZVOJ a zlepšování a 3. RADOST z toho co děláme. Tyto tři oblasti se vzájemně ovlivňuji a přispívají, nebo brání (v případě nízké úrovně) využití plného potenciálu.

Využití nástroje Potential Scan je jednoduché. Doporučujeme abyste si představili konkrétní činnost (roli) a následně na škále 1 – 10 ohodnotili svou aktuální spokojenost s danou oblastí.

Potential Scan můžete využít pro libovolné činnosti (role), nebo i pro opakované události, ve kterých se chcete zlepšovat.

Například můžete sledovat své hraní golfu a můžete se ptát: Jak jsem aktuálně spokojen s výsledky, jak jsem aktuálně spokojen se svým zlepšováním se v golfu a jakou mi dělá moje hra radost. Aktuálně zde znamená pohledem na posledních pár týdnů.

Nebo se můžete po každé hře ptát sám sebe: Jak jsem spokojen s dnešní hrou na úrovni výsledků, toho co jsem se dnes naučil a jak mne to dnes těšilo.

V pracovním životě můžete hodnotit některou ze svých rolí, například svou roli obchodníka, manažera, atd. Nebo můžete hodnotit konkrétní události, třeba meeting, který pravidelně vedete.

Nástroj lze používat i pro týmy a celé organizace.

Doporučujeme pravidelné sledování aktuální úrovně minimálně 1x měsíčně, nebo po každém výskytu dané události.

Máme ověřeno, že pravidelná, dlouhodobá (alespoň 6 měsíců) sebereflexe těchto třech oblastí pomáhá sebekoučování a vede k nastartování podvědomých, samokorekčních mechanismů, takže můžete pozorovat postupné zlepšování i bez konkrétního vědomého úsilí. V případě, že k tomu nedojde, je pravděpodobné, že by Vám pomohla konzultace s koučem.

Potential Scan si můžete vyzkoušet jako jednotlivci zde.

Pokud Vás nástroj zaujme a budete jej chtít využít buď jako jednotlivec se sledováním v rámci delšího období, nebo budete mít zájem o využití pro tým, nebo organizaci, zaregistrujte se prosím níže. My Vám vygenerujeme speciální link, přes který budete moci vkládat jednotlivá měření. V případě týmu, nebo organizace tento link slouží k rozeslání respondentům. Pro jednotlivce je využití zdarma, pro týmy a organizace je zdarma první měření.

Každé další měření je pro týmy a organizace za 1Eur/respondent (resp ekvivalent Kč dle aktuálního kurzu pro zákazníky v ČR + DPH 21%). V ceně pak máte sledování vývoje v čase a analýzu vývoje silných a slabých stránek.

V případě, že máte zájem o firemní využití pro více týmů, nebo máte 1000 a více respondentů, tak v registraci zaškrtněte volbu speciální nabídky.

REGISTRACE: