Potential Scan

Pokud se chceme zlepšovat, potřebujeme vědět odkud vycházíme a průběžně sledovat jak se nám daří. K tomu slouží nástroj Potential Scan.

Potential Scan si můžete vyzkoušet jako jednotlivci stisknutím tlačítka níže. Představte si konkrétní roli, nebo činnost, kterou chcete hodnotit a odpovězte na tři otázky, které uvidíte po stisknutí tlačítka níže. Více podrobností o nástroji Potential Scan naleznete níže v textu.

POTENTIAL SCAN JEDNOTLIVCE

Pokud Vás zajímá využití pro tým, nebo organizaci a chcete vidět jak vypadají otázky pro člena týmu, nebo pro pracovníka v organizaci, můžete na ně nahlédnout stisknutím příslušného tlačítka. Můžete si i vyzkoušet vložit odpovědi, ale protože jde o ukázku, tak Vám systém po ukončení ankety sdělí, že jste “překročili limit”. Znamená to také, že Vaše zkušební odpovědi nejsou ani ukládány, ani dále zpracovávány. Také neuvidíte grafický výstup, který můžete vidět při vyzkoušení Potential scan jednotlivce (viz výše) a nemáte možnost vložit email pro odeslání odkazu na hotové výsledky.

POTENTIAL SCAN TÝMU

POTENTIAL SCAN ORGANIZACE

Potential Scan je inspirován know-how zakladatele koučinku Timothy Gallweye a jeho Inner Game metodologie.

Klíč k maximálnímu využití potenciálu proto vidíme ve vyváženém přístupu ke třem klíčovým oblastem výkonnosti jednotlivce, týmu, či organizace.

Tyto tři oblasti jsou 1. VÝSLEDKY, 2. ROZVOJ a zlepšování a 3. RADOST z toho co děláme. Tyto tři oblasti se vzájemně ovlivňuji a přispívají, nebo brání (v případě nízké úrovně) využití plného potenciálu.

Využití nástroje Potential Scan je jednoduché. Doporučujeme abyste si představili konkrétní činnost (roli) a následně na škále 1 – 10 ohodnotili svou aktuální spokojenost s danou oblastí.

Potential Scan můžete využít pro libovolné činnosti (role), nebo i pro opakované události, ve kterých se chcete zlepšovat.

Například můžete sledovat své hraní golfu a můžete se ptát: Jak jsem aktuálně spokojen s výsledky, jak jsem aktuálně spokojen se svým zlepšováním se v golfu a jakou mi dělá moje hra radost. Aktuálně zde znamená pohledem na posledních pár týdnů.

Nebo se můžete po každé hře ptát sám sebe: Jak jsem spokojen s dnešní hrou na úrovni výsledků, toho co jsem se dnes naučil a jak mne to dnes těšilo.

V pracovním životě můžete hodnotit některou ze svých rolí, například svou roli obchodníka, manažera, atd. Nebo můžete hodnotit projekt, na kterém spolupracujete, případně hodnotit konkrétní události, třeba meeting, který pravidelně vedete.

Nástroj lze používat i pro týmy a celé organizace.

Doporučujeme pravidelné sledování aktuální úrovně minimálně 1x měsíčně, nebo po každém výskytu dané události.

Máme ověřeno, že pravidelná, dlouhodobá (alespoň 6 měsíců) sebereflexe těchto třech oblastí pomáhá sebekoučování a vede k nastartování podvědomých, samokorekčních mechanismů, takže můžete pozorovat postupné zlepšování i bez konkrétního vědomého úsilí. V případě, že k tomu nedojde, je pravděpodobné, že by Vám pomohla konzultace s koučem.

Potential Scan si můžete vyzkoušet stisknutím příslušného tlačítka níže.

POTENTIAL SCAN JEDNOTLIVCE

POTENTIAL SCAN TÝMU

POTENTIAL SCAN ORGANIZACE

Pokud se Vám nástroj líbí a máte zájem jej využít buď jako jednotlivec se sledováním v rámci delšího období, nebo pro tým, či organizaci, zaregistrujte se prosím níže. My Vám vygenerujeme speciální link, přes který budete moci vkládat jednotlivá měření. V případě týmu, nebo organizace tento link slouží k rozeslání respondentům. Pro jednotlivce a absloventy programu Inner Game of High Performance Teams je využití zdarma, pro týmy a organizace je zdarma první měření.

Každé další měření je pro týmy a organizace za 3Eur/respondent (resp ekvivalent Kč dle aktuálního kurzu pro zákazníky v ČR + DPH 21%). V ceně pak máte sledování vývoje v čase a analýzu vývoje silných a slabých stránek.

V případě, že máte zájem o firemní využití pro více týmů, plánujete častější sledování v rámci jednoho týmu, nebo máte 1000 a více respondentů, tak v registraci zaškrtněte volbu speciální nabídky.

REGISTRACE: