O mně

Můj pracovní život

Jsem původním vzděláním technik, strojař. Po promoci jsem krátce pobyl u rýsovacího prkna, ale rychle zjistil, že potřebuji být mezi lidmi.

Tak jsem utekl do obchodní firmy a tam se přes pozice obchodní zástupce, manažer prodeje a manažer pro klíčové zákazníky, vypracoval na pozici personální manažer se zodpovědností za rozvoj. A nadchnul se pro koučink. Dnes je to už více, než dvacet let:-).

Mezitím jsem vedl dvě poradenské a vzdělávací firmy a věnoval se spoustě projektů pro firemní zákazníky, ale také mimo ni. Napřiklad ve sportu, nebo ve školství či neziskové sféře. Rozvoj a koučink už mi asi zůstane jako celoživotní láska.

Více o mých projektech a o tom co Vám mohu nabídnout naleznete v sekci “přehled služeb“. Můj podrobný profil kouče naleznete v sekci “můj profil“.

Jaký jsem člověk?

Věřím, že dokáži vyvažovat racionální pohled na věc, orientaci na výsledky a výkonnost s empatií a intuicí. Z pohledu týmových rolí dle Dr.M.Belbina mám silné role: vyhledávač zdrojů, inovátor a koordinátor. Můj Strengths profile: Strategic, Maximizer, Relator, Adaptability, Activator. Jako původním vzděláním technik mám rád systém, účelnost a smysl, takže občas trochu suchar :-).

Jsem ženatý, mám tři syny a žiji v Brně. Jsem blázen do lehkých a bezmotorových letadel a létání, rád hraju rekreačně golf a jezdím na motorce (chopperu).