O mně

Můj pracovní život

Jsem hrdý na to, že jsem žákem zakladatelů moderního koučinku sira Johna Whitmora a Timothy Gallweye a koučování se věnuji přes 25 let. Moje cesta ke koučinku nebyla přímá:-). Jsem totiž původem strojní inženýr, který se trochu “minul povoláním”. Začínal jsem sice u rýsovacího prkna, ale rychle zjistil, že potřebuji být mezi lidmi.

Tak jsem utekl do obchodní firmy a tam se přes pozice obchodní zástupce, manažer prodeje a manažer pro klíčové zákazníky, vypracoval na pozici personální manažer se zodpovědností za rozvoj. Díky tomu jsem byl vysílán do Velké Británie na různé vzdělávací programy a mezi nimi byl i kurz Coaching for Performance na základě knihy Johna Whitmora. Tento kurz mne tak nadchnul, že jsem při jedné z dalších návštěv Velké Británie kontaktoval Johna a poprosil ho, aby mne vzal “do učení”. Měl jsem to štěstí, že souhlasil a dnes je to už více než dvacet pět let co trvá moje láska ke koučinku.

Mezitím jsem vedl dvě poradenské a vzdělávací firmy a věnoval se spoustě projektů pro firemní zákazníky, ale také mimo ni. Napřiklad ve sportu, nebo ve školství či neziskové sféře. Rozvoj a koučink už mi asi zůstane jako celoživotní láska.

Více o mých projektech a o tom co Vám mohu nabídnout naleznete v sekci “přehled služeb“. Můj podrobný profil kouče naleznete v sekci “můj profil“.

Jaký jsem člověk?

Věřím, že dokáži vyvažovat racionální pohled na věc, orientaci na výsledky a výkonnost s empatií a intuicí. Z pohledu týmových rolí dle Dr.M.Belbina mám silné role: vyhledávač zdrojů, inovátor a koordinátor. Můj Strengths profile: Strategic, Maximizer, Relator, Adaptability, Activator. Jako původním vzděláním technik mám rád systém, účelnost a smysl, takže občas trochu suchar :-).

Jsem ženatý, mám tři syny a žiji kousek za Brnem. Jsem blázen do lehkých a bezmotorových letadel a létání, rád hraju rekreačně golf a jezdím na motorce (chopperu).