MANAŽER KOUČEM

Večerní škola koučinku se jako koncept osvědčila a tak bych Vám rád nabídl další kurz. Program Manažer koučem vychází z mého osvědčeného, dvoudenního programu Základní principy koučinku pro manažery.

Připravil jsem pro Vás pět tříhodinových večerů, které obsahují vše důležité pro každého, kdo vede tým a chce svůj styl vedení obohatit o principy a nástroje koučinku. Tento kurz z Vás neudělá profesionálního kouče, ale poskytne solidní základy pro využívání koučinku v každodenní praxi manažera.

Pro účely akreditace MŠMT ČR v systému DVPP jsem tento kurz pojmenoval Vedoucí pedagogický pracovník koučem. Obsahově se jedná o stejný program, formálně je v případě ONLINE podoby rozdělen do 2 x 90min bloků.

Do konce roku, vzhledem k situaci, jsem se rozhodl nabízet jen online podobu, ale v případě zájmu uzavřené skupiny jsem připraven i na osobní setkávání, nebo realizaci v podobě dvoudenního, intenzivního programu. Pokud máte zájem jako jednotlivec, hlasujte prosím níže o měsíci, kdy by se Vám nejvíce hodilo zahájení programu.

Koncepce programu staví na kombinaci společného setkávání s individuální přípravou a praxí mezi jednotlivými moduly. Program je rozložen do pěti večerních setkání (19:00 – 22:00) s rozestupy cca 1 – 2 týdny, v celkovém rozsahu 15 hodin.

Obsah jednotlivých modulů:

  1. Kde se vzal koučink, co umí, co neumí a jak funguje, tři základní oblasti využití, základní principy a nástroje koučinku.
  2. Snadnější řešení problémů, plánování projektů a rozhodování s využitím koučovacích otázek v modelu GROW, dle Johna Whitmora, základy koučovacího rozhovoru a stanovování cílů (G).
  3. Zpětná vazba a koučink, základy Inner Game, koučovací rozhovor a popis výchozí situace (R).
  4. Koučovací rozhovor, tvorba možností a akční plánování (O, W), trojúhelník výkonnosti jako nástroj hodnocení efektivity mého stylu vedení.
  5. Aplikace koučování do každodenní praxe manažera při práci s jednotlivci i týmy.

Pokud Vás koučink zaujme natolik, že byste se mu chtěli věnovat profesionálně, můžete dostudovat v mé Večerní škole koučinku tři doplňkové moduly a budete velmi kvalitně připraveni k pokračování v jakémkoli akreditovaném koučovacím výcviku. ICF a MŠMT akreditovaná škola pro kouče, Koučink Centrum, uznává 8 modulů Večerní školy koučinku jako absolvování prvního, třídenního modulu výcviku Akreditovaný profesionální kouč.

Cena ONLINE verze: 1.600,- Kč/os včetně DPH 21% za jeden modul. Cena za osobní setkávání je 2.200,- Kč včetně DPH 21% za jeden modul. Při platbě celého programu naráz, je celková cena snížena o 10%. Pro uzavřené skupiny je možné jednat o ceně za skupinu. V ceně je kniha KOUČOVÁNÍ od Johna Whitmora.

Pokud máte o tento kurz zájem, hlasujte prosím níže a po hlasování zanechejte svůj e-mail. Jakmile bude skupinka alespoň 6 zájemců, vypíšu termíny (s měsíčním předstihem) a tyto termíny Vám zašlu. Aktuální počet zájemců uvidíte, když po odhlasování kliknete na “Zobrazit výsledky”.

V případě, že chcete nabídku pro uzavřenou skupinu, napište mi prosím přímo na e-mail: email@michalondracek.com.

Mám zájem zúčastnit se kurzu Manažer koučem a preferuji zahájení v měsíci:

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hlasoval/a jsem a mám zájem být informován/a e-mailem o vypsání termínu kurzu. Můj e-mail je: