Večerní škola koučinku ONLINE léto, termín bude stanoven.

03Srp2020

Tento program je určen každému, kdo má zájem naučit se využívat základní principy a nástroje koučinku pro sebe, ve své práci i v životě, s jednotlivci i týmy a zároveň má málo času i peněz.

Od 19:00 do 21:30

V ONLINE

1.200,- Kč včetně DPH 21% za jeden modul.

Záměrem programu je poskytnout základní přehled v oboru tak, aby se absolventi mohli dále samostatně rozvíjet, případně pokračovat v nadstavbových programech, nebo směřovat ke studiu v akreditovaném programu dle standardů ICF (Mezinárodní federace koučů). První tři moduly jsou věnovány základům koučinku se zaměřením na sebekoučování. Další tři moduly se věnují práci s klientem. Dva nadstavbové moduly jsou věnovány principům Inner Game při rozvoji dovedností a shrnutí know-how a sdílení zkušeností a poradenství.

Koncepce programu staví na kombinaci společného online setkávání s individuální přípravou a praxí mezi jednotlivými moduly. Program je rozložen do osmi večerních online setkání (19:00 – 21:30) s rozestupy cca 1 - 2 týdny, v celkovém rozsahu 24 hodin. Jednotlivé moduly na sebe navazují, takže je nelze přeskakovat, ale není nutno dokončit celé studium. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování počtu hodin dle skutečnosti. 

Obsah jednotlivých modulů:

Sebekoučování

  1. Kde se vzal koučink, co umí, co neumí a jak funguje, tři základní oblasti využití.
  2. Základy sebekoučování s využitím principů Inner Game, dle Timothy Gallweye.
  3. Snadnější řešení problémů, plánování projektů a rozhodování s využitím koučovacích otázek v modelu GROW, dle Johna Whitmora.

Práce s klientem

  1. Koučink jako proces, vedení koučovacího rozhovoru – stanovování cílů (G).
  2. Zpětná vazba v koučinku, vedení koučovacího rozhovoru – popis výchozí situace (R).
  3. Navazování vztahu (Rapport), vedení koučovacího rozhovoru – tvorba možností a akční plánování (O, W), hodnocení sezení.

Nadstavba

  1. Koučovací nástroje, základy týmového koučinku,  Potential Scan a Team Compass, online nástroje pro podporu individuálního a týmového koučování.
  2. Koučovací přístup, shrnutí programu, rozbor zkušeností účastníků, náměty k dalšímu rozvoji, závěrečná zkouška.

Cena: 1.200,- Kč/os včetně DPH 21% za jeden modul. Při platbě celého programu naráz, je celková cena snížena o 10%. V ceně je kniha KOUČOVÁNÍ od Johna Whitmora. Pokud si nejste jisti jestli je tento program pro Vás, zaregistrujte se na variantu "Zkusím nezávazně první modul". Celý kurz zaplatíte až případě, že se rozhodnete pokračovat ve studiu. I v tomto případě se slevou 10%. Ve výjimečných případech se můžeme domluvit na dvou platbách. V tom případě je to bez slevy.

Termíny: Budou vypsány na základě vyhodnocení ankety níže.

Mám zájem zúčastnit se kurzu Večerní škola koučinku ONLINE a preferuji start v měsíci:

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Děkuji za Vaše hlasování! Jakmile bude skupinka alespoň 6 zájemců, vypíšu termíny (s měsíčním předstihem) a dám Vám vědět e-mailem. Počet zájemců uvidíte, když kliknete na "zobrazit výsledky". Pokud chcete být informováni o vypsaných termínech e-mailem, zanechte jej prosím níže.

Pro zájemce o dosažení mezinárodní certifikace možnost pokračování v ICF a MŠMT akreditované škole pro kouče, Koučink Centru, kde jim bude toto studium uznáno jako absolvování prvního třídenního modulu výcviku Akreditovaný profesionální kouč.

Hodnocení účastníků Večerní školy koučinku:

Please follow and like us: