Večerní škola koučinku Brno

30Zář2019
27Led2020

Tento program je určen každému, kdo má zájem naučit se využívat základní principy a nástroje koučinku pro sebe, ve své práci i v životě, s jednotlivci i týmy a zároveň má málo času i peněz.

Od 17:30 do 21:00

V COWO Brno

Moravské náměstí 4, Brno

1.500,- Kč včetně DPH 21% za jeden modul.

Záměrem programu je poskytnout základní přehled v oboru tak, aby se absolventi mohli dále samostatně rozvíjet, případně pokračovat v nadstavbových programech, nebo směřovat ke studiu v akreditovaném programu dle standardů ICF (Mezinárodní federace koučů). První tři moduly jsou věnovány základům koučinku se zaměřením na sebekoučování. Další tři moduly se věnují práci s klientem. Dva nadstavbové moduly jsou věnovány principům Inner Game při rozvoji dovedností a shrnutí know-how a sdílení zkušeností a poradenství.

Koncepce programu staví na kombinaci společného setkávání s individuální přípravou a praxí mezi jednotlivými moduly. Program je rozložen do osmi večerních modulů (17:30 – 21:00) s rozestupy cca 2 týdny, v celkovém rozsahu 24 hodin výuky. Jednotlivé moduly na sebe navazují, takže je nelze přeskakovat, ale není nutno dokončit celé studium. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování počtu hodin dle skutečnosti. 

Obsah jednotlivých modulů:

Sebekoučování

  1. Kde se vzal koučink, co umí, co neumí a jak funguje, tři základní oblasti využití.
  2. Základy sebekoučování s využitím principů Inner Game, dle Timothy Gallweye.
  3. Snadnější řešení problémů, plánování projektů a rozhodování s využitím koučovacích otázek v modelu GROW, dle Johna Whitmora.

Práce s klientem

  1. Koučink jako proces, vedení koučovacího rozhovoru – stanovování cílů (G).
  2. Zpětná vazba v koučinku, vedení koučovacího rozhovoru – popis výchozí situace (R).
  3. Navazování vztahu (Rapport), vedení koučovacího rozhovoru – tvorba možností a akční plánování (O, W), hodnocení sezení.

Nadstavba

  1. Principy a nástroje Inner Game při zlepšování dovedností.
  2. Poradenské setkání – rozbor zkušeností účastníků, náměty k dalšímu rozvoji.

Cena: 1.500,- Kč/os včetně DPH 21% za jeden modul. Při platbě celého programu předem, je celková cena snížena o 10%. V ceně jsou pracovní sešity a lehké občerstvení. Pokud si nejste jisti jestli je tento program pro Vás, zaregistrujte se na variantu "Budu platit po modulech...". První modul zaplatíte teprve až po jeho absolvování a to jen v případě, že se rozhodnete pokračovat ve studiu. I v tomto případě můžete poté zaplatit celý program najednou se slevou 10%

Termíny: Brno 30.9., 14.10., 28.10., 11.11., 25.11. 16.12.2019, 13.1., 27.1.2020. Pokud máte zájem o otevření Večerní školy koučinku v jiném městě, hlasujte ZDE.

Pro zájemce o dosažení mezinárodní certifikace možnost pokračování v ICF a MŠMT akreditované škole pro kouče, Koučink Centru, kde jim bude toto studium uznáno jako absolvování prvního třídenního modulu výcviku Akreditovaný profesionální kouč.

Registrace na akci

Vložte prosím Vaše údaje

Zadejte počet míst

Budu platit po modulech včetně DPH 21% Kč 1500 za osobu:
Zaplatím předem celý kurz včetně DPH 21% Kč 10800 za osobu:

Celkem:0.00

Ochrana proti spam robotům, napište prosím výsledek 2 - 1 =

Na základě Vaší registrace Vám vystavíme fakturu splatnou k termínu zahájení kurzu, respektive druhého modulu, pokud jste volili první modul nezávazně.

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...
Please follow and like us: