Chytrý kouč 3.0

25Lis2019
04Čvn2020

Pro všechny, kdo se chtějí rozvíjet a být lepší v podpoře zlepšování se druhých. Principy životního i sportovního koučinku v šesti dnech.

Od 10:00 do 18:00

V Třebíč, Brno

18.150,- Kč včetně DPH, možno platit po modulech.

Být lepší v podpoře zlepšování se druhých.

Do programu Chytrý kouč bereme lidi s tímto a podobnými motivy a vytváříme jim jakousi laboratoř k experimentování sprincipy a nástroji životního i sportovního koučinku. Budeme se zabývat podstatou, která je skryta v chápání vlastní role / definici přístupu k sobě i druhým. Dále pak budeme rozvíjet klíčové kompetence, které moderní kouč potřebuje pro to, aby byl maximálně užitečný svým klientům.

Budeme se zabývat dovednostmi potřebnými jak pro vedení koučovacích rozhovorů s jednotlivcem i týmem, tak pro koučování přímo v akci při individuálním i týmovém sportu. Trenér, učitel, rodič, manažer – kdokoli se může chtít stát větším odborníkem na proces podpory zlepšování se druhých. Samozřejmě to v prvé řadě znamená pochopit proces zlepšování a rozvoje sebe sama. Po jeho pochopení jdeme cestou využití tohoto procesu u ostatních, jednotlivců i týmů. V šesti jednodenních setkáních nabízíme to nejlepší ze světa životního a sportovního koučinku. Moderní a dle nás chytrý kouč se dívá na klienta jako na hrdinu na celoživotní cestě, se kterým mátu čest chvíli jít a být mu užitečný, ať už se jedná o sport, práci nebo prostě život.

Termíny jednotlivých modulů jsou: 25.11.2019, 23.1., 17.2., 19.3., 20.4., 11.6.2020. Před prvním a posledním modulem se sejdeme již večer předtím, aby byl prostor i pro neformální diskusi a sdílení zkušeností.

Registrace na akci

Vložte prosím Vaše údaje

Ochrana proti spam robotům, napište prosím výsledek 6 + 10 =

Na základě Vaší registrace Vám vystavíme fakturu splatnou k termínu zahájení kurzu, respektive druhého modulu, pokud jste volili první modul nezávazně.

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...
Please follow and like us: