Chytrý kouč I

12Bře2019
05Čvn2019

Čtyřměsíční koučovací výcvik pro sportovní trenéry, rodiče, učitele a další zájemce o rozvoj sebe i druhých.

Od 9:00 do 17:00

V Třebíč, Brno

16.900,- Kč včetně DPH 21%

Tento 7denní program je určen sportovním trenérům, rodičům, učitelům, a dalším, kdo má zájem naučit se využívat principy a nástroje koučinku ve své práci s dětmi, dospívajícícmi i dospělými, jednotlivci i týmy. Program vedou lektoři, kteří jsou vyškoleni u zakladatelů moderního koučinku, sira Johna Whitmora a Timothy Gallweye a mají bohaté zkušenosti jak v roli koučů, tak v roli lektorů a poradců v aplikacích koučinku v oblasti managementu, vzdělávání a sportu. Oba jsou také rodiči (jeden zkušený, jeden začínající) se snahou rozvíjet svoje děti mj. koučovacími principy.

Koncepce programu staví na kombinaci společného setkávání (v učebně i v praxi – sportoviště a další místa) s individuální přípravou a praxí mezi jednotlivými moduly. Program je rozložen do pěti modulů (2dny + 1den + 1den + 1den + 2dny) s rozestupy cca 4 týdny. Poctivé procvičování naučených principů a nástrojů mezi moduly je nezbytné pro vybudování kvalitních koučovacích kompetencí.

Základním záměrem programu je, aby účastníci uměli:

a) využívat koučovací přístup, který staví na podpoře sebedůvěry, jasném vnímání a převzetí odpovědnosti,

b) vést koučovací rozhovor z pozice kouče (efektivní pokládání otázek, naslouchání bez hodnocení, podpora přemýšlení a vnímání, struktura rozhovoru GROW, atd.),

c) v praxi podporovat přirozené učení svých klientů (využití principů Inner Game) s cílem pomáhat zvyšovat vnitřní energii a výkonnost v podobě vyvážení tří základních prvků: Dosahování výsledků / Radosti z dané aktivity / Aktivní, iniciativní a odpovědné učení se,

d) chápat spojitosti i rozdílnosti při práci s individuálním klientem a s týmem

e) základy sebekoučinku

Dovednosti a) - c) budou ověřeny na závěr programu audio/video záznamem práce s reálným klientem.

Po ukončení programu může následovat „přestup“ do navazujícího programu o stejné délce (7dní), který jednak zvýší koučovací kompetence účastníků na mimořádnou úroveň a navíc poskytne užitečné techniky vycházející z principů neurolingvistického programování. Absolvent kompletního programu (7+7dní) bude mít jedno z nejhlubších světových know-how v oblasti koučování a měl by si umět poradit v každé roli a situaci při práci s klienty, svěřenci i sám se sebou:-).

Pro zájemce je možnost pokračování v nadstavbě, která je připraví na získání mezinárodní certifikace ICF.

Cena: 16.900,- Kč včetně DPH 21% / os / 7-denní program. V ceně je zahrnuto lehké občerstvení během dne. Obědy a případné ubytování zahrnuty nejsou. V případě platby po modulech je cena za dvoudenní modul 5.300,- Kč včetně DPH 21% a 2.650,- Kč včetně DPH 21% za jednodenní modul.

Termíny: 12.-13.3. 2.4., 23.4., 14.5., 4.-5.6.2019

Lektoři:

Michal Ondráček

Martin Daněk, více informací viz: www.fstrebic.cz

Leták programu k náhledu a ke stažení ZDE.

Please follow and like us: