CHYTRÝ KOUČ 3.0

Chytrý kouč 3.0 – Být lepší v podpoře zlepšování se druhých.

Do programu Chytrý kouč bereme lidi s tímto a podobnými motivy a vytváříme jim jakousi laboratoř k experimentování sprincipy a nástroji životního i sportovního koučinku. Budeme se zabývat podstatou, která je skryta v chápání vlastní role / definici přístupu k sobě i druhým. Dále pak budeme rozvíjet klíčové kompetence, které moderní kouč potřebuje pro to, aby byl maximálně užitečný svým klientům.

Budeme se zabývat dovednostmi potřebnými jak pro vedení koučovacích rozhovorů s jednotlivcem i týmem, tak pro koučování přímo v akci při individuálním i týmovém sportu. Trenér, učitel, rodič, manažer – kdokoli se může chtít stát větším odborníkem na proces podpory zlepšování se druhých. Samozřejmě to v prvé řadě znamená pochopit proces zlepšování a rozvoje sebe sama. Po jeho pochopení jdeme cestou využití tohoto procesu u ostatních, jednotlivců i týmů. V šesti jednodenních setkáních nabízíme to nejlepší ze světa životního a sportovního koučinku. Moderní a dle nás chytrý kouč se dívá na klienta jako na hrdinu na celoživotní cestě, se kterým mátu čest chvíli jít a být mu užitečný, ať už se jedná o sport, práci nebo prostě život.

Kurz vedeme s Martinem Daňkem, zkušeným sportovním trenérem a koučem, který působí ve Fotbalové škole Třebíč. Martin je mj. mentální kouč juniorských mistrů světa ve florbale a individuální trenér a kouč řady českých reprezentantů ve fotbale, florbale a dalších sportech. Je tovněž zakladatel dětské skupiny Lvíčata, kde se s využitím koučovacích principů rozvíjí děti od 2 do 5 let.

Zahájení dalšího běhu je 25.11.2019.

Další termíny jsou 23.1., 17.2., 19.3., 20.4., 11.6.2020. Program prvního a posledního dne začíná vždy večer předtím neformálním povídáním a výměnou zkušeností.

Registrace ZDE.

Novinky a termíny všech modulů i na Fb ZDE.

Leták kurzu ke stažení zde.

CHK32020