CHYTRÝ KOUČ 3.0

Chytrý kouč 3.0 – Být lepší v podpoře zlepšování se druhých.

Do programu Chytrý kouč bereme lidi s tímto a podobnými motivy a vytváříme jim jakousi laboratoř k experimentování s principy a nástroji životního i sportovního koučinku. Zabýváme se podstatou, která je skryta v chápání vlastní role / definici přístupu k sobě i druhým. Dále se zaměřujeme na rozvoj klíčových kompetencí, které moderní kouč potřebuje pro to, aby byl maximálně užitečný svým klientům.

Pomáháme rozvíjet dovednosti potřebné jak pro vedení koučovacích rozhovorů s jednotlivcem i týmem, tak pro koučování přímo v akci při individuálním i týmovém sportu. Trenér, učitel, rodič, manažer – kdokoli se může chtít stát větším odborníkem na proces podpory zlepšování se druhých. Samozřejmě to v prvé řadě znamená pochopit proces zlepšování a rozvoje sebe sama. Po jeho pochopení jdeme cestou využití tohoto procesu u ostatních, jednotlivců i týmů. V šesti jednodenních setkáních nabízíme to nejlepší ze světa životního a sportovního koučinku. Moderní a dle nás chytrý kouč se dívá na klienta jako na hrdinu na celoživotní cestě, se kterým má tu čest chvíli jít a být mu užitečný, ať už se jedná o sport, práci nebo prostě život.

Kurz vedeme s Martinem Daňkem, zkušeným sportovním trenérem a koučem, který působí ve Fotbalové škole Třebíč. Martin je mj. mentální kouč juniorských mistrů světa ve florbale a individuální trenér a kouč řady českých reprezentantů ve fotbale, florbale a dalších sportech. Je tovněž zakladatel dětské skupiny Lvíčata, kde se s využitím koučovacích principů rozvíjí děti od 2 do 5 let.

Zahájení dalšího běhu zatím není stanoveno, ale níže na stránce můžete vyjádřit svůj zájem a hlasovat ve kterém měsíci by Vám nejvíce vyhovovalo začít (můžet dát i více variant). Jakmile bude alespoň 6 zájemců pro konkrétní volbu, vypíšeme s předstihem termíny a pokud zanecháte svůj email, tak Vám je pošleme i emailem.

Počítejte prosím s tím, že první a poslední modul začíná vždy večer předtím neformálním povídáním a výměnou zkušeností, takže je třeba plánovat i nocleh.

Novinky i na Fb ZDE.

Mám zájem o kurz Chytrý kouč 3.0 a preferuji zahájení v měsíci:

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hlasoval/a jsem a mám zájem být informován/a e-mailem o vypsání termínu kurzu. Můj e-mail je:

    Leták kurzu ke stažení zde.

    ChK3202001