Timothy Gallwey v ČR?!

NA ZÁKLADĚ TELEFONÁTU S TIMEM JSEM PUBLIKOVAL DVA PŘÍSPĚVKY, JEDEN PRO FIRMY NA LN A DRUHÝ PRO SPORTOVCE NA FB. SDÍLÍM I TOUTO CESTOU.  

LINKEDIN Šance potkat se s Timothy Gallweyem osobně v ČR! Minulý týden jsem si telefonoval s Timem a dostal jsem od něj otázku: “Budu v Evropě, mám si naplánovat Českou Republiku, byl by zájem o přednášku, nebo workshop?” Vzhledem k tomu, že je řeč o prvním týdnu v listopadu (4. – 8.11.2019), jsem mu odpověděl, že je to dost narychlo, ale že zjistím zájem. V případě, že by to bylo něco pro Vás, napište mi prosím zprávu, spojím se s Vámi napřímo a můžeme diskutovat zadání, téma, rozsah, místo, cenu, atd. Napište mi prosím i tehdy, pokud byste měli zájem sponzorovat Timův workshop pro sportovní trenéry a sportovce. Odkaz na článek včetně videa ZDE.  

FACEBOOK Šance potkat se s Timothy Gallweyem osobně v ČR! Minulý týden jsem si telefonoval s Timem a dostal jsem od něj otázku: “Budu v Evropě, mám si naplánovat Českou Republiku, byl by zájem o přednášku, nebo workshop?” Vzhledem k tomu, že je řeč o prvním týdnu v listopadu (4. – 8.11.2019), jsem mu odpověděl, že je to dost narychlo, ale že zjistím zájem. Myslím teď hlavně na sportovní trenéry a sportovce. Moje ideální představa je jednodenní workshop s částí na sportovišti (například tenis, golf) a s částí v učebně. V případě, že by to bylo něco pro Vás, napište mi prosím do komentářů. Podle zájmu pak budu dál komunikovat s Timem. Co se ceny týká, je zřejmé, že buď málo lidí zaplatí vyšší cenu na osobu, ale bude mít osobní kontakt s Timem, nebo hodně lidí zaplatí méně, ale bude to spíše hromadná akce. Ještě zkouším mezi firmami na Linkedinu jestli by se našel nějaký sponzor. Každopádně napište i kdyby se Vám nehodil termín, případně bych to mohl zkusit domluvit na příští rok. Odkaz na článek včetně videa ZDE.